ПРО КОМПЛЕКС

ЖК «ДИНАСТІЯ»

Як відомо, усі щасливі родини схожі одна на одну. Свій сімейний шлях вони починають з придбання комфортного житла, яке буде для них осередком радості та успіху. Новий житловий комплекс «Династія», що зводиться ПБГ «Ковальська» у Солом’янському районі (вул. Митрополита Василя Липківського, 37г), стане першим кроком в історії успішної родини та приємним початком нового цікавого життя.

ЖК «Династія» — унікальне поєднання міста, природи, яскравої архітектурної концепції і сучасних інженерних рішень. З одного боку будинку відкривається мальовничий вид на зелений лісопарк, з іншого — на столичні магістралі, історичні будівлі та розвинену інфраструктуру.

У проекті реалізовано сучасну концепцію житлового будівництва, де потреби і бажання мешканців не просто враховуються, а стають визначальними. Найкращі проектанти та інженери передбачили найменші дрібниці, важливі для жителів столичного мегаполісу: продумані і різноманітні планування, сучасний паркінг, зелений та затишний внутрішній двір, упорядковану територію з дитячим і спортивним майданчиками, а головне - високий рівень захисту та безпеки мешканців.

ЖК «Династія» — це продовження сімейних традицій та початок нових історій у вашому родовому маєтку.