Генеральний план

розташування
Вигідне розташування в одному із центральних районів столиці забезпечує зручну транспортну доступність до основних магістралей міста.
ЗДОРОВ’Я ТА СПОРТ
27 гектарів лісопаркової зони за кілька кроків від будинку - ідеальне місце для відпочинку. Тут можна чудово провести час із дітьми, або влаштувати пікнік із друзями.
АРХІТЕКТУРНІ РІШЕННЯ
Два сучасні будинки складаються з 9 секцій, висотою від 16 до 25 поверхів. Кожна будівля спроектована індивідуально, але в єдиній архітектурній композиції.

БЕЗПЕКА
Закрита територія, системи відеоспостереження, контроль в'їзду автомобілів на територію, якісне освітлення прибудинкових територій і громадських місць - все це втілено в найкращих традиціях ПБГ «КовальськА».
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ЖК «Династія» зводиться із застосуванням сучасних інженерних рішень і високоякісних матеріалів. Автономні газові котельні, безшумні високошвидкісні ліфти, енергозберігаючі вікна і двері. У кожному під'їзді цілодобово працюють адміністратори.
ВІДПОЧИНОК ТА ДОЗВІЛЛЯ
Для маленьких мешканців комплексу прибудинкова територія облаштована ігровими та спортивними майданчиками, а зелений лісопарк дозволить дітям провести час на природі просто вийшовши з будинку.