Новини

ЧАС РОЗСТРОЧКИ НА ЖИТЛО – ВИГОДА ОЧЕВИДНА: ФІКСОВАНА ЦІНА ПІД 0% ДО 2020 РОКУ

3 Березня 2017
Гнучкою системою залучення коштів може скористатися кожен бажаючий вже у березні 2017 року, сплативши при покупці житла перший внесок від 30%.

detail-min.jpg

«Для нас важливі усі верства населення, які через ті чи інші причини не можуть сплатити відразу повну вартість квартири або не готові ризикувати, беручи кредити у банках.
Саме тому такі лояльні умови були запропоновані забудовником для кожного, хто бажає втілити свою мрію у реальність»  – коментує Дмитро Плосконос, керівник відділу продажу об'єктів нерухомості ПБГ «Ковальська».

Вигідні умови дійсні на однокімнатні квартири загальною площею 51 кв.м. Кожна із запропонованих квартир має зручне планування та панораму на парк.

Проте беззаперечною перевагою пропозиції є те, що інвестор, сплачуючи розстрочку, вже зможе жити у власній новій квартирі. Будівництво комплексу буде завершено наприкінці  2017 року.

«Наразі ціни на оренду житла у Києві досить не стабільні. Ми ж пропонуємо платити за власне житло без прив'язки до валютних коливань. Пропонуємо сплачувати вже за власне помешкання щомісячно від 7 800 грн. на місяць. У деяких випадках це навіть менше ніж оплата за орендоване житло. Крім того, розстрочка – взаємовигідний інструмент, оскільки багато покупців мінімізують свої ризики, адже ПБГ «Ковальська» гарантує, що вже 25 будинок буде введено в строк!», – додав Дмитро Плосконос.

Час розстрочки настав. Порахуйте свою вигоду і купуйте житло без ризиків!
Детальні умови пропозиції можна дізнатися, відвідавши один із офісів продажу «Ковальська Нерухомість», або за тел.: (044) 393-02-38

http://rozstrochka.dynastija.com.ua/


Прес-служба Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»
тел./факс: (044) 591-70-44

Повернутися до списку
Поділитися