Новини

ХТО ВИГРАЄ КВАРТИРУ В ЖК «ДИНАСТІЯ» СТАНЕ ВІДОМО ВЖЕ 17 БЕРЕЗНЯ

ХТО ВИГРАЄ КВАРТИРУ В ЖК «ДИНАСТІЯ» СТАНЕ ВІДОМО ВЖЕ 17 БЕРЕЗНЯ
22 Лютого 2017

Учасникам акції «Знижка 1 000 000 грн. на квартиру» тепер є через що хвилюватися, адже грандіозна подія відбудеться зовсім скоро. 

17.02.2017 відбувся останній з трьох проміжних розіграшів квадратних метрів від ПБГ «Ковальська». На кону головний приз – однокімнатна квартира у ЖК «Династія».

Аліна Сиром'ятнова, яка виграла сертифікат на 6 квадратних метрів, розповідає, що саме акція «Знижка 1 000 000 грн. на квартиру» стала для її сім'ї головним аргументом у рішенні придбати квартиру від «Ковальська Нерухомість».

«Моя донька була в захваті від суттєво вигідних умов купівлі квартири в ЖК «Династія». При тому, що ми у житті ніколи нічого не вигравали, проте акція від «Ковальської» викликала довіру. На перший розіграш квадратних метрів ми не встигли, на другому теж вийшов промах, але втретє – перемога стала нашою. Я завжди кажу дітям, щоб вони ніколи не зупинялися на півдороги, життя любить наполегливих. З нетерпінням чекатимемо 17 березня і віримо у свою удачу», – коментує переможниця  свій виграш. 


Запрошуємо учасників акції, у тому числі переможців попередніх трьох заохочувальних розіграшів, на розіграш головного призу – квартири, площею 49 кв. м., що відбудеться 17 березня о 18:00 за адресою вул. Євгена Коновальця (Щорса), 36Д, FRAT SOCIAL CLUB.

Вхід за запрошеннями.


http://dynastija.com.ua/